• DOLAR
  13,7041
  %2,98
 • EURO
  15,5430
  %3,18
 • ALTIN
  776,90
  %2,09
 • BIST
  1.880
  %1,22
MHP Milletvekili Baki Ersoy “Muhtarlık Siyasetin Omurgasıdır”

MHP Milletvekili Baki Ersoy “Muhtarlık Siyasetin Omurgasıdır”

MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy, muhtarlarla yapılan istişare toplantısında muhtarları onure eden sözler söyledi.

Muhtarların siyasetin bel kemiği ve omurgası olduğunu ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP İl Başkanlığında geçtiğimiz günlerde yaşanan değişim için ise, “bir nöbet değişimidir” ifadelerini kullandı.

Talas’taki Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından ataması yapılan MHP’nin yeni il başkanı Adnan İncetoprak ile birlikte Talas’a giden Baki Ersoy, ilçede muhtarlar ile bir araya geldi.

Muhtarların sıkıntılarını dinleyen Adnan İncetoprak ve şehrin çalışkan milletvekili Ersoy, toplantının ardından kısa bir basın açıklaması yaparak Kayseri il yönetimindeki değişime değindi.

Ersoy il başkanlığında yapılan değişimi sadece bir nöbet değişimi olarak nitelendirerek, değişimin ardında başka sebepler aranmasının doğru olmadığını ifade etti. Yeni başkana görevinde başarılar dilerken, eski Başkan Serkan Tok’a teşekkürlerini ileten Baki Ersoy, yeni Başkan Adnan İncetoprak için ciddi bir talebin oluştuğunu da sözlerine ekledi.

“Muhtarların Görüş ve Düşünceleri Bizim İçin Çok Önemli”

MHP milletvekili Baki Ersoy açıklamasında, özellikle kırsal kesimdeki muhtarların görüşlerine çok değer verdiklerini ifade ederek, kırsal yerlerdeki muhtarların temsil kabiliyeti bakımından farklı durum ifade ettiklerini belirterek, onların düşüncesinin kendileri için önemli olduğunu ifade etti.

Adnan İncetoprak: “Kayseri’de Sıkı Çalışmalar Yapacağız”

MHP’nin yeni İl Başkanı Adnan İncetoprak ise yaptığı açıklamada, Kayseri’de çok sıkı ve iyi çalışmalar yapacaklarına dair söz vererek, MHP’nin kapısının bundan sonra herkese açık olduğunu ifade etti. Adnan İncetoprak aynı zamanda dargın ve küskün kimsenin olmayacağını, daha geniş kitlelere ulaşarak çalışacaklarını söyledi.

İl başkanı İncetoprak’ın, uzun yıllar MHP Kayseri il ve ilçe yönetimlerinde çeşitli görevlerde başarılı bir siyaset yaptığı ve parti içerisinde sevilen biri olduğu biliniyor.

Kayseri Postası

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM