• DOLAR
  13,7133
  %3,05
 • EURO
  15,5602
  %3,29
 • ALTIN
  778,03
  %2,24
 • BIST
  1.880
  %1,22
Memduh Büyükkılıç TKF Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

Memduh Büyükkılıç TKF Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

Kayseri’de düzenlenen Karate Yıldızlar Türkiye Şampiyonası kapsamında şehre gelen Türkiye karate federasyonu yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ettiler.

Büyükşehir belediyesinde gerçekleşen ziyarette, federasyon yetkilileri ve Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’de düzenlenen Karate Yıldızlar Türkiye Şampiyonası hakkında karşılıklı istişarelerde bulundular.

“Federasyonların Bu Şehri Önemsediğini Gösterir”

Büyükkılıç Karate Yıldızlar Şampiyonası’nın Kayseri’de yapılıyor olmasının, federasyonların Kayseri’yi önemsediklerini gösterdiğini ifade etti. Çeşitli yarışmalar için Kayseri’nin tercih edilmesinin keyif verici olduğunu söyleyen Memduh Büyükkılıç, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederek misafirlerin şehirden memnun ayrılmaları temennisinde bulundu.

Büyükkılıç ayrıca şehirde yapılan benzer organizasyonların Kayseri’nin olumlu anılmasına katkı sağladığını da belirterek, ekonomik ve kültürel anlamda da Kayseri’ye katkılarının olduğunu ifade etti.

Federasyon Başkanı Mehmet Kör Büyükkılıç’a Teşekkür Etti

Diğer yandan Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Mehmet Kör, sporcuların ve ailelerinin şehirde ağırlandığı için başkan Memduh Büyükkılıç’a teşekkürlerini iletti.

Federasyon başkanı şehirde 47 ilden gelen toplamda 1100 sporcunun olduğunu, 500 veli ve 500 idareci antrenörün yine şampiyona kapsamında Kayseri’de bulunduğunu ifade etti. Dünya Gençlik Şampiyonası’nda gençlerin yarışacağını söyleyen federasyon başkanı, misafirperverliğinden ötürü Kayseri halkına ve Büyükşehir Belediye Başkanına teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM