Kayserili İş İnsanlarından Yangın Bölgesine Yardım

Kayserili iş insanları TOBB iştiraki ile başlayan yangın bölgesine yardım kampanyasına destek olarak, yangında maddi zarar görenlere 5 araçlık yardım malzemesi gönderdi. İş insanları tarafından gönderilen yardımın, Antalya’ya ulaştığı öğrenildi.

KAYSO Başkanı Açıklama Yaptı

Mehmet Büyüksimitci yapılan yardımların yangın bölgesindeki acil ihtiyaçların karşılanmasına yönelik olduğunu belirterek, yardımın elektrikli ev aletleri ve mobilya meslek gruplarında faaliyet gösteren firmaların katkılarını dile getirdi.

Kayseri Ticaret, Borsa ve Sanayi odalarının ciddi katkılar verdiği yardım kampanyasında, mağdurların acil ihtiyaçlarına yönelik gıda ve eşyaların toplanıldığı öğrenildi. Daha öncesinde ise 27 ton küçükbaş hayvan yemi gönderildiği biliniyor.

Yardımların yerine ulaşmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Kayserili hayırsever işadamları, bu tür yardımlarda Kayseri’nin her zaman duyarlı olduklarını belirttiler.

Yardımları alan Antalyalı mağdur vatandaşlar ise Kayserili iş insanlarına teşekkür ederek, ülkenin bu tür felaketleri bir daha yaşamamaları için temennilerde bulundular.

Yayım tarihi
Kayseri Haber olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir