İncesu Süksün Mahallesi’nde Fabrika Yangını

İncesu’nun Süksün mahallesinde faaliyet gösteren 3 katlı mobilya fabrikası, nedeni belirlenemeyen bir nedenden dolayı yanmaya başladı.

Mobilya fabrikasında yangın söndürme çalışmaları sürerken, vatandaşların haber vermesi üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri gelerek incelemelerde bulundu.

HAMMADDELER TUTUŞTU

Fabrikada mobilya yapımında kullanılan hammaddelerin tutuşması üzerine büyüyen yangının nedeni bilinmezken, itfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale etmeye başladı.

Camları kırıp içeriği giren itfaiye çalışanlarının yangını söndürme çalışmaları devam ederken, fabrika yangınının kontrol altına alındığı bilgisi geldi.

4 saat önce çıkan yangın, henüz tamamen söndürülebilmiş değil. Jandarma ekiplerinin ise olayla ilgili araştırma yaptığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken yangında sadece mal kaybının olduğu ve herhangi bir can kaybının olmadığı bildirildi.

1 yorum

  1. gerçekten mahallemizde üzücü bir olay yaşandı o kadar insan ekmek yiyordu can kaybı olmasa da maddi kayıpta sadece fabrika sahibini değil çalışan insanları ve ailelerini de düşünmek gerekir 🙁

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir