• DOLAR
  13,7041
  %2,98
 • EURO
  15,5430
  %3,18
 • ALTIN
  776,90
  %2,09
 • BIST
  1.880
  %1,22
Büyükşehir Belediyesi’nin Çalışmaları Bilimsel Makalelere Konu Oluyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Çalışmaları Bilimsel Makalelere Konu Oluyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından özellikle spor ve çevre gibi alanlarda yapılan çalışmalar, uluslararası ve ulusal farklı bilimsel makalelerde örnek olarak gösteriliyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan haber, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaların ulusal ve uluslararası makaleler de örnek olarak gösterildiğini ifade ediyor.

Engelliler İçin En Fazla Faaliyet Yapan Belediyeler Arasında

Engelli vatandaşlara yönelik en fazla faaliyet yürüten belediyeler arasında yer alan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bu alanda yaptığı çalışmalarla bilimsel makaleler de yer almayı başardı.

Ankara Üniversitesi tarafından yayınlanan bilimsel makaleler de Büyükşehir Belediyesi’nin engelliler için yapmış olduğu çalışmalar örnek olarak gösterildi. Engellilere yönelik sosyal yardımın yanı sıra spor ve sanat faaliyetlerinin örnek gösterildiği çalışmalar, Kayseri’nin uluslararası ve ulusal alanda puan kazanmasına yardımcı oluyor.

Spor Tesisindeki Başarılar Uluslararası Makalelerde Yer Aldı

Diğer taraftan Kayseri Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyet gösteren Spor A.Ş. Tarafından yapılan spor tesisleri ve faaliyetlerin, uluslararası makalelerde yer aldığı görüldü.

Her yaştan vatandaşın daha rahat imkânlarla spor yapabilmesini sağlamak için yapılan çalışmalar, farklı makalelerden örnek olarak gösteriliyor.

Kentsel Açık Yeşil Alan İçin Seyyid Burhanettin Mezarlığı Örnek Gösterildi

Aynı zamanda Hacıbektaş Veli Üniversitesi tarafından yayınlanan inceleme makalesinde, Seyyid Burhanettin Mezarlığı içerisinde yapılan çalışmalar, kentsel açık yeşil alana örnek olarak gösterildi.

Şehrin merkezinde çevre düzenleme ve yeşillendirme çalışmalarını düzenli olarak devam ettiren Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu bu çalışmalar, 32 sayfadan oluşan makaleye konu oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM